KINO Raksti

Kinoblogeru atbalstīts projekts "Kriminālās Ekselences Fonds"

01.11.2015

Latvijā līdz šim vērienīgākais un atraktīvākais mēģinājums finansēt pilnmetrāžas spēlfilmas uzņemšanu, iesaistot visplašāko interesentu un fanu loku.

Mēs priecējam jūs ar nu jau gandrīz 100 seansiem un lutinām ar dažādiem izciliem ārpuskārtas pasākumiem (Kill Bill, Sharknado, drīz Atpakaļ nākotnē un tad jau arī Zvaigžņu kari, bet kas vēl nākamgad…), un ticam, ka noteikti vēlaties redzēt arī mūsu līdzproducēto filmu. Bet taču ir tāda iespēja! Precīzāk - būs, ja palīdzēsiet mums to realizēt.

Un te mēs, protams, domājam projektu “Kriminālās ekselences fonds” no PIENS īsfilmu veidotājiem un režisora Oskara Rupenheita! Filmas par pusaudžu sarežģījumiem, skolu un sabiedrības integrāciju ir forši un tā, bet kā būtu ar vienu riktīgi sulīgu kriminālo komēdiju Oušena bandas, Amerikāņu afēras un Dirty Rotten Scoundrels stilā? Precīzāk - PIENS īsfilmu stilā, jo pilnmetrāžas filma ir šo tradīciju labākais turpinātājs!

Bet kur tad mērķi, rezultāti, intriga? Pārgrupējušies un jauniem spēkiem esam restartējuši mūsu kolektīvā ieguldījuma kampaņu, un tieši tagad Jūsu palīdzība ir vajadzīga vairāk, kā jebkad - filmai ir jātop, lai vai kas (un tā jau top, filmas veidotājiem šobrīd aiz muguras ir 3 filmēšanas mēneši 11 dažādās filmēšanas vietās, iesaistot 252 cilvēkus, izmantojot 5 antīkus auto un vienu ieroci, te pirmais video), un kopīgiem spēkiem mums izdosies! Ieintriģējām? Kas jādara? Viss ir samērā vienkārši:

1) Jādodas uz filmas ProjektuBanka.lv kampaņas lapu, un jāizvēlas sava atlīdzība. Tā nav ziedošana! Ziedot vajag trūcīgajiem un dzīvniekiem, un tam ir pavisam cita lapa. Te ir godīgs darījums (jā, pat filmā par krāpniekiem), kur pret savu atlīdzību saņemsiet kaut ko no mums. 100%. Labumu ir daudz - no jūsu vārda titros (Paldies!!!) un biļetēm uz pirmizrādi līdz lomai filmā (3/4 jau izķertas) un līdzproducenta titulam! Katram pēc iespējām...

2) Jāpaskatās, kuri no draugiem-radiem-paziņām jau ir atbalstījuši filmu, te. Jāpadomā, kurš vēl tur varētu būt, un jāaizsūta personīgs uzaicinājums! Jo kopā ir gan jautrāk, gan patīkamāk.

3) Jāpadalās ar šo priecīgo vēsti savos sociālo tīklu profilos. Vēl var padalīties ar mūsu foršo kampaņas video - YouTube vai Facebook versijās!

Svarīgs komentārs - trešais punkts bez pirmajiem diviem ir tikpat “jēdzīgs”, kā šajā bildē notiekošais.

Tālāk – jāseko līdzi filmas uzņemšanas gaitām tās Facebook, Twitter un Instagram kontos. Tur jau visa sāls - šo filmu gribam uzņemt kopā ar jums, un tieši tādēļ arī viss šis! Nav aiz kalniem arī pirmais treileris un pilnvērtīgs making-of video, bet tas viss - mazliet vēlāk. Tagad – noskatieties šo!

(Autori - ilustrators Harijs Grundmanis un animators Mārcis Loķis).

Facebook: https://www.facebook.com/kriminalasekslencesfonds

Twitter: https://twitter.com/kef_filma

Instagram: https://instagram.com/kef_filma/

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/keffilma/

Filmas “Kriminālās Ekselences Fonds” atbalstītāji:

Jura Podnieka studija, Projektu Banka, Kinoblogeri.lv, kinoprojekts “Spektrs”, Piens Gatavo, Riga Bus Rent. Sazinieties ar mums un pievienojiet arī savu vārdu šai cienījamai kompānijai!

Komentāri

Šim rakstam vēl nav komentāru!Saistītie rakstiAtbalstītāji

Galvenais atbalstītājs 
Valsts Kultūrkapitāla fonds
web tasarım vds vds sunucu mersin gergi tavan